DV od innej strony - no to się miarka lekko przebrała
kolego SP9ACQ,jak jeszcze kolegą można Ciebie nazwać, czy nam zazdrościsz, że coś robimy i swój czas poświęcamy temu hobby?
Od samego początku masz jakieś ale, to nie pierwszy raz zaczynasz atakować naszą grupę zgranych kolegów, którzy mocno
walczą, by to się rozwijało. Sporo czasu temu poświęcam i grosza w to wkładam, więc naprawdę zastanów się co piszesz.
Nie będę się rozpisywał co Łódź zrobiła dla d-star w całej Polsce, bo kto jest w temacie to dokładnie wie i nie przypisuje sobie, że byliśmy w tym pierwsi, bo nie byliśmy, ale włożyliśmy tyle w to pracy i wyrzeczeń, że na szacunek zasługujemy. Nigdy nie odmawialiśmy pomocy jak ktoś takowej potrzebował. I sam pamiętam jak godzinami siedziałem, i z tobą, by pomóc tobie skonfigurować urządzenia. I jeszcze jedno, nigdy przenigdy nikogo nie atakowałem, nikogo. jak ty to zrobiłeś w stosunku do mnie, w czasie rozmów telefonicznych, nie obrażałem słownictwem oraz nie rzucałem tekstami to (teraz wojna) po tym jak to wypowiedziałeś rzuciłeś słuchawką jak dzieciak. Nie będę się dalej rozpisywał, bo sensu w tym nie widzę, poznaliśmy się na tobie dobrze, szkoda że na ostatnim łosiu udawałeś kolegę.
Z pozdrowieniami Witold Omiotek SP7WNA