Modulacja radia Intek KT 930 EE
Nie rozbierałem go ponieważ nie mam schematu ,też nie jest pewne czy sa tam jakies regulatory by zwiększyć poziom modulacji,mikrofon chyba dobry skoro slychac tylko czemu tak cicho?Szkoda rozbierać radia jak nie wiadomo czy jest regulacja ta i ktora,od innego radia to jednak nie to.Podobne z wygladu ale rozwiazania sa inne.Tak nie ,mozna się wzorowac.Jesli by ktos zdobyl schemat wiedze czy sa tam regulacje i ktora to z gory dziękuję,pozostaje pytanie dopiac miktoron zewnetrzny dokupic czy to zwiekszy glosnosc modulacji czy nie? wie ktos moze ,moze tak bym to rozwiazal mowic do takiego mikrofonoglosnika skoro tutaj nie mozna tego ustalic.Co do panasonic mialem w MH 48 chodzila gorzej jak fabryczna eklektrytowa.Mialem tak w yaesu FT 50 ,ze na radiu bylo cicho na mikrofonoglosniku glosno ok.Teraz to tylko czekac na kogos kto powie cos o tym i na schemat to by sobie moze to podciagnal,ale czy kupowanie takiego mikrofonoglosnika zwiekszy mi glosnosc modulacji bo znowu kupic i to samo to szkoda pieniedzy.

PRZEJD NA FORUM