Ochrona wizerunku krótkofalowca
a dokładniej jego znaku
Opisuję i wyjaśniam - dla mniej zapoznanych z tematem "pisarzy" na forum -> znak przydzielony dla radiostacji indywidualnej /jak sama nazwa wskazuje/ JEST ZNAKIEM UNIKATOWYM - > nie ma takiego drugiego na tej planecie /przy założeniu -> że w jednym czasie --> po zmianie znaku lub śmierci właściciela, może zostać przydzielony ponownie/.
Po znaku wywoławczym, wszędzie na Świecie, dana osoba zostanie zidentyfikowana personalnie, a więc spełnia znamina zapisów ustawy ...o ochronie danych osobowych... ale nie może być niejawny lub utajniany, gdyż został wydany w trybie "postępowania administracyjnego", a więc ->>> na temat - dla kolegi, który wrzucił problem na formu:
- skontaktuj się z administratorem systemu, opisz problem i te konto powinno zostać usunięte /pomijam fakt, że 1 mln. dni nie było wykorzystywane/.
- jeśli to się nie uda, to zwyczajnie możesz skorzystać z przywilejów wynikających z ustawy i -> jako, że jednoznacznie po tym loginie można ustalić Twoje dane personalne -> WYMAGAĆ likwidacji konta.
- jeśli będą aż tak uparci, że mimo Twojego wezwania, nie wykonają zlecenia - wówczas możesz wystąpić na drogę postępowania sądowego "o naruszenie twojej czci i godności osobistej" i wnioskować o odszkodowanie z tego tytułu.
- jednocześnie użycie takiego loginu, nie jest karane, chyba, że zaczniesz procedurę, która będzie miała na celu ustalenie sprawcy tego czynu, a więc, ustalenie KTO założył te konto - a jest to do ustelenia - ale "sprawca" musiałby w ewidentny sposób działać na Twoją szkodę /a tu nic na to nie wskazuje/.