mobilówka na balkonie..
Ja nie strzelam focha ja doszedłem do wniosku że ja nawet nie wiem o co konkretnie pytać. Podczas trwania dyskusji zorientowałem się że temat jest bardziej złożony niż początkowo myślałem.
Kolega zasugerował mi łamanie prawa a jak mu na to zasygnalizowałem to postanowił mi wmówić analfabetyzm i inteligencję przedszkolaka, mam pytanie a co przedszkolak nie jest dla ciebie partnerem do rozmowy ?wesoły
Z braku argumentów obronnych najlepszy atak słaby to poziom.
Nie napisałem że mój sprzęt to dx-394 ponieważ myślałem że jeśli piszę o antenie tylko odbiorczej nie ma znaczenia jaki to sprzęt wydawało mi się ze to jest najważniejsze kryterium , czy antena ma być nadawczo-odbiorcza czy tylko odbiorcza.
Przepraszam wszystkich za zaśmiecanie forum niepotrzebnymi wywodami, temat chyba się wyczerpał.