mobilówka na balkonie..
"Wielu twierdzi że czytać potrafi , lecz dar zrozumienia posiadło nie wielu" - Jerzy S. Lec "I analfabetyzm się szerzy w Narodzie" . Osobiście mam wrażenie że rozmawiam z przedszkolakiem - chciałem pomóc jak najlepiej potrafię , ale "Dobrymi intencjami piekło jest wybrukowane" . Koledze nie chce się nawet poszukać jeżeli nie w necie to na tym forum . Temat tak mocno przerobiony że chyba nie wiele da się z niego wycisnąć - a myślałem że jeszcze krople polecą . Ja tylko współczuję nauczycielom Kolegi z tej elektroniki - kury i jajka przejedli , a uczniowie z niedosytem wiedzy pozostali - niech oddadzą ! Powtórzę to po raz kolejny : Nie każdy musi być elektronikiem , nie każdy musi znać się na wszystkim , ale jeżeli Ktoś chce być Radioamatorem (nawet nie Krótkofalowcem) to zobowiązuje , i nic nie ma złego w zadawaniu pytań (choćby najbardziej niedorzecznych) - Bo chwała za to ! ale oby one rozwijały .