Nieuczciwi handlujący / problem z transakcjami
    SQ9TBU pisze:

      sq3knq pisze:

      Od maja 2009r jest ten temat do dnia dzisiejszego. Koledzy ze smutkiem musiałem wykasować posty z mojego tematu na podobny temat jak tu oszustwa oszusta buszującego na allegro i co gorsza na tym portalu.Mam wielki żal do administracji że kompletnie nie zapobiegają temu zjawiskowi buszowania bez żadnej a może ukrytej rejestracji pod byle jakim nickiem oszusta tego samego prawdopodobnie. Dane tylko i wyłącznie dla poszkodowanych.Mam nadzieję że się nie mylę administrator odpowiada za portal i powinien reagować skutecznie aby zapobiegać takim sytuacją.Wystarczy założyć pocztę i można już wystawić przedmiot na Radio Giełdzie a moim zdaniem nie powinno być tak łatwo to uczynić.Forum Krótkofalowe powinno być rejestrowane znakiem licencyjnym nie wstydżmy się swojego znaku.To już jest w pewnym stopniu utrudnienie dla oszusta.
    Nie zgodzę się. Oszust może sobie wpisać dowolny znak i tak tego nie sprawdzisz. Poza tym może sprzedawać na wielu giełdach i nic nie musi podawać prawdziwych danych przy rejestracji. Tylko myślenie uchroni od błędu i to nie zawsze. Ale jak ktoś się nie pyta o towar bo się boi że mu podkupią koledzy w dobrej - czytaj niskiej cenie to tak się w większości kończy.

Kolego Krzysztofie to ja się nie zgodzę z tym bo czym jest znak KF jest dowodem tożsamości a oszust który się takowym znakiem posługuje podlega każe bo popełnia przestępstwo.A mi chodzi o to aby administracja weryfikowała posługiwanie się takowym znakiem po takiej weryfikacji dopuszcza go do tego forum a to już jest jakieś działanie ze strony admina co by w pewnym stopniu utrudniała oszustwa-wyłudzanie pieniędzy.Tłumaczenie admina że nie ma na to czasu jest dla mnie ez sensu jest sporo kolegów co oferowało swoja pomoc,ale nie po co to robić lepiej weryfikować tematy posty i banować bo to jest bardzo łatwe a czy oto chodzi na forum chyba nie.Myślę że po nie długim czasie mnie czeka ban bo ten temat na pewno nie trafi do kosza śmietnika gdyż jest to temat admina.Szanowny adminie nie obraz się tylko rękawy zakasać i do pracy jak sam nie dajesz rady wykorzystaj chęć pomocy kolegów którzy taką chęć wykazali i na pewno w pewnym stopniu zminimalizujemy te szaleńcze czyny oszustów i naciągaczy.


  PRZEJDŹ NA FORUM