Antena magnetyczna na fale krótkie
- wpływ składowej magnetycznej pola na zdrowie
SP3PL pracowałem przy strojeniu radarów zostałem sam jeszcze przy życiu z tej ekipy która w owym czasie pracowała. koledzy korzystają z lepszego świata ?? i proszę nie opowiadać dyrdymał z pozycji biura konstrukcyjnego.Przy tej antenie mówimy a składowej magnetycznej -bbbb/szkodliwa-tak to nam wyłożył profesor z Politechniki w czasie szkolenia. Antena używana przez wojska amerykańskie w w Wietnamie. W wojsku nie liczy się człowiek to jest sztuka mięsa....Pracowałem 8 lat przy strojeniu i uciekłem przed kosą w ostatniej chwili z początkami białaczki i dzięki temu jeszcze żyję.W czasie służby wojskowej oficerowie pracujący na radarach mieli córki jak któremu trafił się chłopak to był dowcip ze sąsiada . Są jak wszędzie wyjątki-ludzie przeżyli wybuch bomby atomowej w Japonii i mieli dzieci....
Każdy ma jedno życie i rodzinę i zrobi tak jak będzie uważał.
Piszę o składowej magnetycznej,radary są złe i mikrofale ale to inna bajka.
Pozdrawiam.