Antena magnetyczna na fale krótkie
- wpływ składowej magnetycznej pola na zdrowie
Z powodu naskórkowego charakteru indukowanych pradow w.cz NIEJONIZUJACE (bo o takim tu mowimy) promieniowanie elektromagnetyczne z zakresu fal radiowych dla organizmów zwierząt i ludzi ma w głównej mierze efekt cieplny.
Uproszczenie o którym wspomniałem brzmi następująco:
Czy ogień jako źródło ciepła jest szkodliwy..?
Koło sie zamyka-mamy wszystkie możliwe odpowiedzi...
Z tym ze teraz łatwiej nam jest zrozumieć istotę zagadnienia ponieważ CIEPŁO czujemy, RF natomiast nie.
Tak więc wiemy już dlaczego przyjemnie nam przy ognisku a naszym małżonkom w gabinetach kosmetycznych gdzie używają 500W głowic RF do masażu twarzy(!)
Tak,tak ja tez sie zdziwiłem dopóki nie zlecono mi naprawy takiego TXa wesoły
A jak sie czujemy kiedy jest nam za gorąco..?
Wszystkim życzę średnich mocy i umiarkowanych klimatów wesoły
73ml