SR6J apel do kolegów z 6 okręgu
    uken pisze:

Witam
    Będąc dzisiaj na wycieczce w górach z kolegą z eteru zaszliśmy na szrenicę gdzie zamontowany jest SR6J.
    Zainteresowały nas anteny przemiennika.Otóż od jednej z anten urwany był fider.Nie mając sprzętu (wiadomo wycieczka) skręciliśmy ten przewód na tzw. "prowizorkę" .Co się okazało po powrocie do domu,że odbiornik przemiennika zaczął działać.Teraz apel do kolegów z okolic.Ponieważ jest to prowizorka a my mieszkamy od przemiennika pół polski czy mógłby ktoś będąc na wyprawie zabrać ze sobą sprzęt i jakoś to doprowadzić do porządku? Przemiennik jest dalekiego zasięgu i szkoda aby stał i się marnował.Szkoda,że ze strony opiekuna nie ma zainteresowania.Pozdrawiam 73!

No właśnie szkoda, ze tak daleko kolego mieszkasz. W Jeleniej Górze i okolicy nie ma krótkofalowców chyba.
No przesada, ze nie ma po prostu są leniwi . Nie mają ochoty społecznie pracować. Ci co budowali,
walczyli z awariami są już w podeszłym wieku. A młodzież wiadomo.

Może te nasze słowa krytyki zdopingują władze OT-13 lub samych krótkofalowców z Jeleniej lub Szklarskiej.