Przemiennik SR9SK
Kolego Omnia... a kolega to kiedy ostatni raz szkołę widział?
a) "przemienniku z tej grupy fachowców" Z jest niepotrzebne.
b) "są pewnie tacy ludzie , którzy się zastanawiają jak to jest z tą gramatyką na ŚlĄSKU ?!" proponuję popracować nad stawianiem spacji. Nie stawiamy ich przed a po znaku przecinka czy kropki.
c) "TO PEWNIE TAKIE BIEDAKI , CO TO SZKOŁĘ ZNAJĄ ZE ZDJĘCIA" nie dość że obrażasz ludzi to jeszcze na dodatek krzyczysz. I po co?
d) " konstruktorzy jak z koziej .... trąba"
Chciałem życzyć nam wszystkim aby największym problemem były zapowiedzi z niepoprawnie odmienioną nazwą góry. Ja rozumiem że nie możesz spać po nocach ale powiedz proszę co to ma do tego jakim ktoś jest konstruktorem?
e) "Wstyd mi za Was !" Mnie wstyd za Ciebie.
i na deser:
f) 3 posty jeden pod drugim.

Widzisz jak się chce to kogoś można zjechać całkiem bez sensu.
Jak Ci się kolego nie podoba przemiennik to go nie używaj.
Jak masz ochotę udowodnić jaki jesteś fajny... załatw sobie pozwolenie i do boju!

A moim zdaniem SR9SK to jeden z najfajniejszych przemienników. Pokrywa kawał kraju i ma fajne audio.