"celebryci" każą nam wyłączać światło!
    SQ8NQS pisze:

Oszołomstwo i nic więcej. Już lecę i wyłączam pan zielony
    Opętanie pseudo ekologów sięga momentami zenitu. Mam ich już dosyć za obarczanie nas za komercję obciążeniami i utrudnienia np. antenowe.

Pozdrawiam,

Słuchaj, a jaki ma cel akcji "sprzątanie ziemi"? Czy gdyby powstał taki temat to napisałbyś "opętanie pseudo ekologów sięga zenitu"? I na złość wyrzucił byś smieci do lasu? Jeszcze raz podkreślę: takie akcje mają na celu zwrócenie uwagi na różnego rodzaju problemy i marnotrawstwa. Sprzątając świat przez jeden dzień w roku nie sprawimy, że nie będzie brudno. Sprawimy, że młodzież szkolna i dzieci od małego nauczą się kultury dbania o środowisko naturalne.
Zobacz jaka była społeczna świadomość ekologiczna w latach 80-tych, a jaka jest obecnie. Przykład pierwszy z brzegu: segregacja śmieci. Wtedy wrzucało się wszystko do jednego wora, a obecnie już nie wesoły
Podsumowując:
uważam, że takie akcje jednak są potrzebne wesoły
Serdecznie pozdrawiam wesoły