Najnowszy Icom IC-9100
czyżby koniec TS-2000
Opowiem króciutko , jest tyle opinii ilu użytkowników danego radia , zajmuję się UKF-EM od 1986 roku , wcześniej KF dla mnie długie fale , użytkowałem wiele fabrycznych i home-made radii , od lipca 2011 roku mam 9100 , który głównie pracuje na 144 , oczywiście EME , jedno powiem zanim dojdziecie do tego jak go używać trzeba trochę pokombinować w ustawieniach , dla mnie za dużo kombinacji , ale jeżeli dojdziecie do tego to radio obawiam się że zostanie na stole na baaaaaardzo długo. Dla ciekawości na TS-2000x zrobiłem 115 dxcc EME 144 reszte które się uruchamia albo expedycje na IC-9100 , pod względem operatywności TS-2000 jest dość przestarzałą konstrukcją , choć też jest dobry . Rozwiązanie jest jedno , trzeba kupić i przetestować , ja dokładnie tak zrobiłem.