Nieuczciwi handlujący / problem z transakcjami
Uwaga na osobę która robi przekręty na allegro jego nik "adamorgi" PIŁA.Jest to osboba nieodpowiedzialna wystawił aukcję z yaesu 902 nie ustalił sumy minimalnej,a gdy konczyla sie aukcja widząc ze nie osiągnie sumy jak oczekuje zrobił wpis ze chce za sprzet 1450zl.Wkurzyłem sie i napisałe do alegro za machlojstwa.Wystawił ponownie aukcje bylem jedynym kupującym i wycofal sie 2 godziny przed zakonczeniem aukcji podajac powod ze nadajnik uszkodzony.Znowu nie osiagnoł tyle ile chciał i sie wycofał.A nadajnik ma dobry bo gadalem z nim osobiscie.OSZUST I KRETACZ.Sprawa zgłoszona do allegro ja na tym nie straciłem ale oszust chciał przekreci allegro zeby nie placic prowizji.Takze uwazajcie na delikwenta bo bedziecie jedyni a koles sie i tak wycofa podając byle jaki powód zeby nie sprzedać sprzetu za cene jaką on oczekuje a nie za jaka ja wystawił.