Universal Radio USA
zakupy w Stanach
Mam znajomego co śle masę narzędzi do PL, od czasu do czasu trafia coś do oclenia ale nie ma z tym tragedii. O przesyłkach z usa mogę coś powiedzieć poczynając od 1990 roku. Zdarzało mi się w bagażu przewozić różne rzeczy, wyciąg okularowy do teleskopu (ciężki kawał aluminium), aparaty foto, laptopy, tablety. Nikt nigdy o nic nie zapytał. UPSSS! raz murzyn zapytał! Jako młody głupi student miałem w torbie dwie plastikowe butelki 1,5L zalane.........miodem. Powiedziałem co to i nic z tym nie zrobił. Oddał walizę z "bombami" i poszedłem (z PL do USA).
W Radiosieku byłem w ubiegłym roku w maju. Mało wspólnego ma ten sklep z radiem. Dwa komplety PMR jakiś stary Grundig jako dekoracja, Reszta to komórki, płyty CD a części elektroniczne pakowane w blistrach jak w markecie za cenę... z kosmosu. Ot taki śmieszny sklepik. CB dawno tam nie sprzedają.

Pozdrawiam.