Radiowy Biuletyn Informacyjny
OPINIE
    sq5gvy pisze:

Przyłączę się do opinii kolegów. RBI mi się nie podoba. Zarówno forma jak i treść zioną nudą. Wygląda na robione na siłę jak szkolne akademie z okazji pierwszego maja. Dla mnie to zmarnowany kawałek pasma. Co gorsza to słychać poza granicami kraju i wystawia PZK kiepskie świadectwo. W tym wypadku nie ma znaczenia czy ktoś to robi za pieniądze czy społecznie. Jest to po prostu kiepski obraz naszej organizacji.

Pozwolę sobie nie zgodzić się z taką opinią.
Niezaprzeczalnym jest fakt, w dzisiejszych czasach audycja ponad 15-minutowa praktycznie nie ma prawa funkcjonować w Necie. Faktem też jest, iż na serwisie RBI nie wszystko nadąża za najnowszymi trendami (mowa tu zarówno o samym silniku serwisu, jak i jego elementach - playerach, formatach, tagach itp.).
Wszystko to naświetliłem w trakcie mej ostatniej, przesympatycznej rozmowy z Jerzym SP5BLD (RBI). Jerzy jest otwarty na wszelkie(!) zamysły, przy tym nasza redakcja (ŚR) jest też w stanie bardzo mocno wspomóc go w ich realizacji. Tak więc cała reszta to już tylko indywidualna chęć każdego zainteresowanego do przystąpienia do tego projektu z fajnymi pomysłami oraz determinacja w ew. jego/ich kontynuacji. Przy tym tzw. "słomiane zapały" niespecjalnie nas interesują, jak zresztą każdego poważnego w te klocki.
Pierwsze poważne omówienia, uzgodnienia będą miały miejsce na wspomnianym już powyżej XXXI Spotkaniu Integracyjnym Okręgu SP5 - serdecznie zapraszamy każdego.
Jeśli ktoś nie może do nas tam dotrzeć, nic nie stoi na przeszkodzie aby wyraził swą opinię/akces w dowolny inny, skuteczny dla naszego ich poznania sposób.