Test nadajnika w miesicie / Rzeszów
    tadeo482 pisze:

krzysiek100 pisze:

Chcę przeprowadzić test nadawania na terenie Rzeszowa na pasmie 144.800. Jest mi to potrzebne do pracy inżynierskiej. Tu moje pytanie: czy do przeprowadzenia testów jest mi potrzebna licencja krótkofalowca ? Nie znalazłem wątku który mówiłby od początku krok po kroku jak zacząć wiec jeśli ktoś jest mi w stanie taki artykuł wskazać to będę bardzo wdzięczny.
      Czy jest tu ewentualnie ktoś z ok Rzeszowa kto ma licencje i mógłby mi pomóc ?
    A cóż to za praca inżynierska, to chyba jakieś przedszkole. Kolego chyba zrobiłeś sobie jakiś żart, chciałeś zakpić sobie z krótkoofalowców?

A ty kolego nie kpij sobie z autora. Tak się składa że jestem studentem PRz i wiem że są tam tematy prac związane w pewnym sensie z krótkofalarstwem. Jest praca polegająca na zbudowaniu monitora ramek APRS, na wzór tego co robi Adaś RZP. To chyba dobrze z naszej strony co nie?

A autora bym prosił o kontakt ze mną to jak najbardziej pomogę: ebc41sp@gmail.com albo komórka: 660 43 44 46