MMANA-GAL
prośba o szybkie korepetycje
    SP9LWH pisze:

Dziękuję za naprowadzenie. Doprowadzenie symulatora do użyteczności zajmie mnóstwo czasu.pomysł

Odpowiedz sobie sam. Ile czasu zajęło tobie zdobycie dotychczasowej wiedzy? Dodaj szkołę/szkoły ilość lat. Po miesiącu zabawy - bo to sama przyjemność zabawa z mmana już wiele wnosi. Ale to twój problem i twoje podejście do rzeczy. Dlaczego Pan Edison tyle wynalazków stworzył? - miał sztab ludzi w swojej grupie którzy pracowali dla jego pomysłów, tu zyskiwał na czasie. Sam tylu rzeczy by nie stworzył. Ty masz komputer który tych ludzi potrafi zastąpić. I wywody że ten mały programik mmana nie uwzględnia okolicznych budynków drzewek krzaczków i dlatego niema sensu z niego korzystać itd.. to nie na miejscu. Sam kopiujesz i robisz anteny które stworzone zostały w warunkach wręcz modelowych z dala od przeszkód czy to dipol czy LW i inne odmiany czy delta i inne druty i nie druty itp. i tu widzisz sens ich użycia? A coś co w mmana stworzone zostało to nie? To jak to jest u Ciebie? Cały świat robi anteny razem z tobą w miarę jak najbardziej idealnych warunkach. I tego nie negujesz? Te wszystkie anteny nie powinny wg. Ciebie pracować a je sam zachwalasz. Zaprzeczasz sam siebie. Ludzie kupują gotowe anteny które projektowane były w MMana i są zachwyceni. Wojujesz szabelką tylko nie tą.