SP6 i policja w urzędzie
    sp9wlc pisze:

sp8mrd pisze:

Tomku SP9WLC, co masz na myśli pytając: czy to mi nie wystarczy?
      bardzo szczęśliwy

Znaczy to, że Arek jako znawca tematu podszedł do tej sprawy profesjonalnie, tymczasem okazało sie to chyba nie na rękę organizatorom konkursu. Pisze "chyba" bo dowodów nie mam i w temat sie nie zagłebiałem.
    Nikogo nie chciałem swoja wypowiedzą urazić. Daleki jestem od tego.
    Pozdrawiam i jesli kogoś jednak uraziłem to przepraszam, zamiaru takiego nie miałem.

Witaj Tomku
Dziękuję za dopowiedzenie co miałeś na myśli pytając czy znając już długo Arka wystarczy mi to?
Moja odpowiedź brzmi: nie wystarczy i to dlatego, że Go znam tak długo. Uważam, że delikatnie rzecz ujmując przegina coraz bardziej i uważa, że na wszystko Mu wolno, a to nie jest prawdą.
Napisałeś, że "jest znawcą tematu podszedł do tej sprawy profesjonalnie". Na jakiej podstawie tak twierdzisz?
Mam o tym inne zdanie wynikające m.in. z tego o czym wspomniałeś: "znasz tego człowieka nie pierwszy rok". Moim zdaniem wzywanie policji i Radia Opole, to niepotrzebny rozgłos, który może zaszkodzić nie tylko SKPO i nie ma to nic wspólnego z profesjonalizmem. Obym się mylił.
Czas pokaże czy można tu mówić jak Tomku napisałeś: "było to nie na rękę organizatorom konkursu". Trudno jest nie znając szczegółów oceniać dalszy ciąg wydarzeń. Pozostawmy to czasowi.

Tymczasem Arek ujawnia pewne informacje na SSR Manufaktura i dalej brnie w kłopoty.
Przez kilka dni ferii byłem na urlopie i dziś po powrocie do pracy ku mojemu zaskoczeniu miałem rozmowę z moją Panią Dyrektor na temat "donosu" jaki na mnie napisał do Niej Arek. E-mail jest z pogróżkami nie tylko wobec mnie, ale i wobec Niej. Mało tego - kiedy dzisiaj zajrzałem na SSR przeczytałem kilka wpisów triumfującego już Arka, w których nie brakuje przykrych, obraźliwych słów pod moim adresem:
Ciekawe jak to jest, że u nas likwiduja szkoły, a w takim ośrodku w Rzeszowie jeszcze się trzyma zadekowany darmozjad? Już czas na niego, pośredniak czeka.
(...)
Juz go tam soprawdzaja ile pracuje, a ile wypisuje w pracy po różnych forach. W dobie kryzysy powinni zwolnić tego obiboka z pracy, bo zamiast pracować wypisuje bzdury po różnych forach. Oczywiście wszyscy za to płacimy. Darmozjad!

A na forum KF-UKF padają takie słowa: "Znowu przydupas MRD zaczyna mącić?"

Żałosne to zachowania, nie mające nic wspólnego z postawą nie tylko krótkofalowca, ale i porządnego człowieka, a tym bardziej profesjonalizmem w tej czy innych sprawach o czym wiemy z licznych podobnych wpisów Arka przed usunięciem Go z forum PZK i PKI.
[b]Co najciekawsze wszystko to robi nie czekając na odpowiedź od Dyrekcji mojej firmy[b], która z uwagą wysłuchała mojego zdania na temat forumowego trollizmu.
Wypada mi w tym miejscu podziękować Mu za takie zachowanie, które kolejny raz świadczy o niskim poziomie kultury autora listu i powyższych wypowiedzi na publicznych forach.
Sprawę wraz ze zrzutami ekranowymi licznych, wcześniejszych, obraźliwych i kłamliwych wpisów skierowałem do konsultacji z prawnikiem, bo na to zasługuje - podobnie jak wezwanie policji do Urzędu w Głubczycach .
Prędzej czy później bezkarność "małego Rycerza" - jak sam siebie nazywa - skończy się na Jego własną prośbę.