Czy wspólnota może żądać opłaty za zainstalowane anteny do UKF
NOWE PRAWA ???
Nowy pisze mam czyli akt notarialny itp. Pozostaje oczywiście jeszcze cały czas interpretacja tego wszystkiego przez Wspólnotę. Wspólnota a dokładnie ten Pan chce pewnie zabezpieczyć jakieś środki w przypadku gdyby cos sie stało. Ale równie dobrze może jak napisał kolega SP5MG pobierać opłatę za wózki dziecięce stojące przed mieszkaniami. Ta cześć wspólna nie różni się przecież niczym od części wspólnej na dachu. A jak taki wózek się przewróci i uszkodzi kafelki na podłodze.....Jestem dobrej myśli, że dadzą sobie spokój.
Oczekuję od nich odpowiedzi na piśmie, więc jeśli coś będzie nie tak to napewno się tu ujawnię. Zakładam też że jeśli będę miął płacić za "dzierżawę dachu" to stawiam anten ile chce. Zresztą w piśmie, które złożyłem świadomie użyłem określenia " System antenowy " żeby nie generalizować, że chodzi o jeden maszt lub jeden drut na KF.