SP6 i policja w urzędzie
Zaskakująco szybko ferujecie Koledzy wyroki za lub przeciw. Brak jest dokładnych informacji, nieznane są szczegóły sprawy, a tu już dla niektórych kolejna okazja do "bicia piany".
Arek znany był na tym forum jako OUJ i kilka innych nicków z często niewybrednych insynuacji, bzdur i pomówień (np. władz PZK). W końcu na dobre wyleciał stąd. Podobnie było na innych forach. Jak dzieje się tak przez kilka lat, to już o czymś świadczy...

Lubi węszyć sensacje we wszystkim, co Mu nie odpowiada o czym regularnie można poczytać na forum SSR Manufaktura. Robi to od lat wespół zespół z UHW i AKI - mało kto chce do tego grona dołączać.
Tym razem wg mnie poniosło Go za bardzo i może to poważnie zaszkodzić wieloletniej, wartościowej działalności SP6ZJP, SKPO - opinii o krótkofalarstwie w Głubczycach i nie tylko tam. Pewnie w emocjach o tym nie pomyślał.
Cóż tak bywa jak się na wszystko co związane z Kościołem (Caritas, Franciszkański Ośrodek Pomocy Dzieciom) reaguje jak diabełek na wodę święconą.diabeł

Dziś bloger poświęcił Mu swój kolejny satyryczny wpis:
http://ssrmanufaktura.wordpress.com/2012/01/31/oneprocent-w-akcji/ bardzo szczęśliwy