Nie dla ACTA
    sq6mno pisze:

sp9mav pisze:

SP5IT to juz jest znane przeczytaj cały wątek. Problem jest w tym ze informacje o ACTA sa całkowicie blokowane. Mówiąc prościej oprócz gówniarzy którzy wiedza ze coś jest nie tak bo im nie działają strony z grami online , 99% społeczeństwa brytyjskiego w ogóle nie słyszała o czymś takim jak ACTA. Innymi słowy my w kraju wiemy więcej o tym co sie dzieje w UK niż oni sami.
      Przeczytałem ten wątek i mam pytanie dlaczego wszystko skupia sie tylko na internecie, wybaczcie ale wygląda to ze dzieciom zabierają cukierek i dzieci płaczą.
      ACTA jest "Umowa handlowa dotycząca zwalczania obrotu towarami podrabianymi" Powołane do życia ciało administracyjne będzie zupełnie niezależne od istniejących obecnie międzynarodowych instytucji, zajmujących się dotychczas tymi zagadnieniami.
      Dlaczego nie widzicie prwadziwych niebezpieczeństw z tym zwiazanych tylko internet. Na podstawie takiej umowy koncerny amerykanskie moga skasować wszystko co ich zdaniem jest tzw: "podróbą" począwszy od tuszów do drukarek, części do samochodów,poprzez obuwie, ubrania, napoje,LEKARSTWA, na genetycznie modyfikowanej żywności kończąc . A co jeszcze po drodze tego nikt nie wie. Popatrzcie tam gdzie jest prawdziwe niebezpieczęństwo a nie ropaczajcie bo sie muzy nie da sciagnąc.

Kolego niestety muszę cie wyprowadzić z błędu. otóż nie wierz we wszystko co usłyszysz w naszej telewizji

No nie bardzo mnie z tego błędu wyprowadziłeś student jest z UK a jakoś nie widzę w Twoim materiale by pisali o strajkujących brytyjczykach. Ja własnie o tym pisałem. Tu jest problem blokowania informacji, w końcu to ich obywatel.