Reflektometr krzyżowy
Cześć i witam .
1) LIG nie strzelaj do wróbelków ( ja ) z "harmaty "!!!
2) Jestem zwolennikiem CB . Posiadam i używam ale, tylko w samochodzie . Całe szczęście że nie woże małych albo średnich dzieci bo by się "ciekawych "słów " nauczyły.
3) Jakie ma znaczenie " miernik krzyżowy ( dwie wskazówki) a jedno wskazówkowy ?
najwazniejsze dla mnie by PRAWIDŁOWO wskazywał .
Kol. ( podobno nasłuchowiec ) dla mnie nie zadał prawidłowego pytania dot SWR- miarki ! ( ktoś do mnie wcześniej miał o to pretensje !)
Kol . który zadałes pytanie - idz do jakiegos krótkofalowca w okolicy i spytaj się prywatnie co myśli o SWR metrach a póżnie wal w klawisze i spytaj się tutaj o parametry" przyrządzików " i kol Ci podrzucą jakie powinieneś miec .
Co do krzyżowego czy jednowskazówkowego to nie ma znaczenia byle dobrze wskazywał .
Osobiście polecam bez mierników wskazówkowych no ale dla Ciebie to już chyba inna bajka !
Dziekuje kol. za PW ale nie odpowiem gdyż szkoda mi klawiatury !.
Acha! krzyzowy chyba ladniej wygląda w regale - i można sie pochwalic ! ( tylko czym ?)

tym opymistycznym akcentem Andrzej