Lekcja krótkofalarstwa
Będziemy chcieli wyjść na KF tak szybko jak tylko to będzie możliwe. Tzn. jak tylko dzieciaki w miarę poprawnie nauczą się przeprowadzać QSO na lokalu, coby wstydu się nie najeść oczko

Niestety podczas każdej przeprowadzanej do tej pory lekcji młodzież szybko "wykańczała" tych parę stacji lokalnych które mamy do dyspozycji. A jeśli rano za dużo czasu poświęcaliśmy na teorię propagacja na KF się kończyła i nie było już z kim robić kolejnych łączności. A oni się DOPIERO ROZKRĘCALI.

Stąd chcemy przejść do czynów jak najprędzej, póki przed południem można pogadać, a uzupełnić teorię już nieco "po fakcie". Ci co załapią bakcyla, chętnie słuchają, a reszta nie będzie się nudzić.

EDIT

Padło pytanie w mailu, czy data lekcji nie jest pomyłką. 28 stycznia - tak, to sobota.
Odbędzie się to jako dodatkowe zajęcia w szkole.