To nie anteny krótkofalowców ani stacje bazowe telefonii komórkowej zabijają pszczoły
rorbek- nie ucz ojca.....pszczoły mam w ogródku i dużo mógłbym ci powiedzieć więc nie wydziwiaj postaw ul i zacznij przy nim chodzić.
Przy strojeniu radarów przepracowałem 15 lat i w ostatniej chwili uciekłem (stanąłem w smudze cienia) przed białaczką!!!Przy strojeniu nadajnika 2-4 godziny efektywnej pracy a potem człowiek się zachowywał jak w letargu.Szkodliwe jak odchodziłem nie zaliczyli a teraz każą jeszcze do 67 lat z...ć.
Z ekipy tej zostałem tylko ja bo wcześnie uciekłem reszta w lepszym świecie funkcjonuje.
Komórki dzieciak do 14 (rozwija się mózg) lat nie powinien mieć przy uchu to po wykładach profesora z AM z Białegostoku co prowadził zajęcia z nami BHP. To jest temat tabu który jest specjalnie ukrywany przed społeczeństwem.Tyle starczy....nie musisz wierzyć to trzeba na własnej d...odczuć.Radary jestem świadom że skróciły mnie życie 10-15 lat.Ciesz się życiem póki możesz.Oficerowie którzy pracowali przy radarach w wojsku nie spotkałem żadnego(wyjątek) mieli same córki.W tym czasie radar służył koleżkom jako najlepszy środek antykoncepcyjny 15 minut wystarczyło być przy antenie pracującego radaru potem spokojnie na przepustkę .......
73!!