GP7DX Kabel zasilający 24 metry jaki wybrać?
Z własnego doświadczenia , przewody typu H155 w przypadku poprowadzenia ich drogą napowietrzną czyli luźno dyndające szybko tracą swoje właściwości ze względu na szybkie uszkodzenia foli .Na dodatek przewody są bardzo sztywne i łatwo o uszkodzenie zwłaszcza zimą podczas jakichkolwiek prac antenowych.Osobiście mogę polecić przewód o oznaczeniu EKH155 jest wyjątkowo elastyczny a gęstość oplotu robi wrażenie.Co do zasilania anten stacjonarnych to co tanie jest później drogie ,osobiście używam RG213 z cynowanym oplotem .O wszelkie połączenia typu przełącznik ,beczka zadbajmy posmarujmy i uszczelnijmy by potem nie pisać dyrdymałów że GP7DX nie działa albo nie stroi w 99% przypadków to nasza niedbałość a nie wina konstruktora.