ADF4351 potrzeba informacji
potrzeba zrobienia heterodyny do konwertera na QO
Do mnie nie dociera to co AI pisze lub mówi ,kilka razy się sparzyłem i to za rzuciłem .Chciałem wstawić obrazek ale elektroda nie przyjmuje ,czy jest jakiś inny serwer na którym dostał bym adres do wstawienia go na forum? .Co do polemiki jaka tu się wywiązała to przepraszam upał dał mi się we znaki i serducho powiedziało stop pesel jest nie ubłagany , z uwagą czytam ale to tylko tyle co mogę zrobić i to z trudnościami.


  PRZEJDŹ NA FORUM