ADF4351 potrzeba informacji
potrzeba zrobienia heterodyny do konwertera na QO
    VSS pisze:

    cały program:

    /* Very simple initialisation of the ADF435X generator
    * v1.00 - 2021 Sjef Verhoeven PE5PVB
    *
    * Based on original class from Jan Swanepoel
    *
    * Stepsize = 100Hz
    * RF output = 2dBm
    *
    * Created for 32 bit microcontrollers. On Arduino framework be aware of the 32bit variable limit.
    *
    * www.pe5pvb.nl
    */

    #include "ADF435X.h"
    ADF435X ADF435X,

    void setup()

    ADF435X.Init(A0,25000000), // Init of ADF435X and set the Load enable pin and Reference oscillator frequency
    ADF435X.SetFreq(1452125), // Set the ADF435X to frequency (100Hz stepsize)


    void loop()



    zainstaluj bibliotekę ADF435X.h, wpisz freq w linii: ADF435X.SetFreq(1452125), podłącz i2c do arduino na standardowych pinach i2c, wgraj i działa.
Wszystko ładnie i pięknie napisane ,tylko szkopuł w tym że ja skończyłem pisanie programów na BEISIKU i to dawno było , dziś ta wiedza już nie jest przydatna .Piszesz o standardowych pinach a ja nie wiem co który pin oznacza a nauka w tym wieku bez jakich kolwiek pisanej wiedzy to jak walka z wiatrakami.Dlatego pisałem gdzie takie i jakie materiały mogę uzyskać i to wszystko.


  PRZEJDŹ NA FORUM