IC-7300MK2 LCD w trybie B...
Owszem, jest to rozwiązanie i monitor już mam podłączony, ale skoro w poprzedniej wersji wyświetlacz TFT wyglądał tak:


to w nowszej powinien wyglądać co najmniej tak samo. oczko


  PRZEJDŹ NA FORUM