Piknik Naukowy, Stadion Narodowy, DVB-S2 Live, sobota 13 czerwca
    Explore pisze:

    Tak coś czułem, że pewnie od podpiętego sprzętu to zależy. Niestety nic nie zdekodowałem, sygnał odbierałem takimi falami, bardzo poszatkowany. Trzeba by pewnie dobrą antenę kierunkową, aby coś zdekodować. Na moich zabawkach nadajnik musiałby mieć ze 2W z tego co widzę .

Trzeba zapytać u źródła czy z sygnałem było wszystko ok


  PRZEJDŹ NA FORUM