Radiowy Dzień Dziecka Amateur Radio Kids Day: Sunday 8 January
MAGIA RADIA
Podsumowując KIDS DAY w Toruniu:
mój Sebastian (6l) rozmawiał dzisiaj z PA na 14MHz, a ok 19:00 lok mieliśmy na przemienniku 70cm w Toruniu prawdziwe Dziecięce Kółeczko!
Pojawili się: Marta (10l), Grzesiu (9l), Agusia (6), Seba (6l), Zosia (4l) i Mariczka (4l). Średnia wieku 6,5 roku! Dzieci!? Dzieci, ale gadały jak starzy-wymieniały znaki (korespondentów-rodzice swoje), pozdrowienia, co robiły dziś i w weekend... aż miło było posłuchać. Były dwie mamy ze znakami i czterech dumnych tatusiów (też ze znakami). Marta i Grzesiu poważnie przygotowują się do egzaminu-robią testy i uczą się. W posumowaniu Dziecięcego Kółeczka padła propozycja powtarzania Dziecięcego Kółeczka co tydzień, w niedzielę o 18:00 zimą i o 19:00 latem. Co! Jak dziadki mogą co rano o 09:00 to niech Dzieci zamiast dobranocki też sobie pogadają... Dobranockę, można opuścić, dziś to nie atrakcja.