Radiowy Dzień Dziecka Amateur Radio Kids Day: Sunday 8 January
MAGIA RADIA
Wy się ludzie tak bardzo, ale tak bardzo,bardzo wujta nie bójta. Wujt też was sie czasem boi a czasem lubi. Wszyscy się teraz nauczyli biurokracji prawnej i to w stosowanej dosłownie formie.
Ważne , by nie szkodzić w niczym i niczym, reszta rzecz mniej ważna. Brakuje, by przed napisaniem postu zamieszczać foto d.os. i legitymacji oraz kopię licencji oraz świadectwo szkolne i uzdolnienia oraz dyplomy. Zaraz słuchają, zabiorą coś, przyjadą i nie wiadomo co jeszcze. Trzeba małymi kroczkami chodzić po ulicy i uważnie się rozglądać wkoło,za rogiem czai się zły.
Popieram te "dziecki" z krótkofalarstwem i to że komuś się chce to robić, te instalacje w szkołach z ARISS i wszelkie inne tego typu działalności i podziwiam kolegów którzy to robią. Nie dbam o to czy aby na pewno łamią znak klubowy przez p czy m czy jakoś tam i czy to pod znakiem indywidualnym kolegi. Ważne, co pozostawiają w szkole,jaki ślad w umysłach u dzieci po sobie...
Pozdrawiam wszystkich