Ciężkie życie PZK
wszystko o PZK, dobrze i źle
    sp3slu pisze:

      sp9eno pisze:


      @ SLU
      Liczyłem na Ciebie aniołek i się nie przeliczyłem.
      eno


    - tak trzymać.

    Dorabiasz teorię do bieżącej sytuacji.
    OPOR-nik Witia zaczął tworzyć lepiej zredagowane teksty – zniknęły błędy, które wcześniej utrudniały zrozumienie, o co właściwie chodzi. To z pewnością postęp. Ale autor i sedno sprawy pozostają bez zmian.
    Teksty – od słynnego naboru na DX-pedycję TAAF Wyspy Kerguelena, poprzez QSL Poland, kluby, SSR, Watchdog, IPN, sądy, wolontariat, aż po dzisiejsze rewelacje ze strony OPOR – pozostają, podobnie jak Twoje, niezmiennie anty-PZK.
    Poprzednio, gdy o tym pisałem, straszyłeś mnie na forum PKI, że „ślizgam się po brzytwie na granicy prawa”. Natomiast Witia przysyłał mi pisma, w których przedprocesowo i „ugodowo” domagał się wpłaty ponad 3000 zł na wskazane konto oraz składał pisemne skargi do ówczesnej dyrektor mojego QRL w Turku.

    Teksty publikowane na stronie OPOR są od niedawna korygowane przez AI. Narzędzia takie jak Grammarly (lub inne) analizują treść, poprawiają błędy gramatyczne, ortograficzne i interpunkcyjne, a także ulepszają styl, tworząc niemal profesjonalne artykuły. Poproś autora o oryginalny „wsad” i go opublikuj – wtedy to będzie naprawdę coś ciekawego.

    SP3SLU


Jak tam ? Coś Panie Andrzeju w sprawie piska ?

(podrzucam temat, żeby frapujący wątek "sobie radę dał")



  PRZEJDŹ NA FORUM