Zjazd Techniczny w Burzenienie 2024
    sp9mrn pisze:

,,,,,,,,
    Mam niejasne przeczucie, że nie wiesz o czym piszesz.
    Widzisz Jurek, to my organizujemy tą imprezę i robimy to dlatego, że chcemy. I dlatego, że możemy. Ale wcale nie chcemy robić imprezy masowej. Gwarantuję ci, że dla każdego konstruktora, teoretyka konstrukcji, krótkofalowca-majsterkowicza miejsce się znajdzie. Nawet, gdybym miał spać w samochodzie. Ale nie ma żadnego powodu, żeby robić z tego Łosia. Łoś jest super imprezą, ale jest organizowany w innym celu i na innych zasadach. A to jest Zjazd Techniczny.
    Robimy to za darmo (w odróżnieniu od łosia, gdzie organizator bierze od PZK 15kPLN za organizację) i pozwól, że sami będziemy decydować o wizji Zjazdu.
    I nie mamy zamiaru zmieniać ośrodka, bo warunki panujące w Burzeninie (łącznie z nieograniczonym prawem do anten) odpowiadają zarówno nam jak i zdecydowanej większości uczestników.
    Ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś zorganizował imprezę na 1274 osoby w miejscu które sobie wymyślisz.
    Nawet mogę cię (cytując klasyka) "poprowadzić dobrymi radami, byś wyszedł na ludzi a nie drzwiami".

mrn

mógłbym każdą Twoją "linijkę " rozkminić na drobne,
ale,
po co ?,
i tylko z grzeczności nie przytoczę wpisów organizatorów po Burzeninie
w roku 2022,
Maciek,myslałem że że Ty juz takiego czegos nie piszesz,
myliłem się,
niezmiennie bawią mnie wpisy typu:
    sp9mrn pisze:

,,,,,
    mrn

myślałem że od trzech lat Burzenin robią Hackersi,
jednak widać "stery" z tylnej kanapy,
Maciek,
jesli ktos "kontrolnie" z wywalonym jezorem latał od puszki do puszki aby
hmmmmmmmmmm
co ?
uwalić "cos" ?
a teraz ma za złe ze ja,
nie uczestniczący w żadnej z tych imprez zadaje bardzo proste pytanie,
"ilu uczestników"
jest wrogiem n.r1
to czy na pewno to dobrze swiadczy o organizatorach ?