Ubepieczenie PZK od Odpowiedzialności Cywilnej
I mnie dopadły problemy z administracją, aczkolwiek nieco inne. Moja ciotka poprosiła aby się podzielić swoim internetem, odparłem że nie ma problemu (tutaj popełniłem pierwszy błąd). Zamontowałem jej dwa tygodnie temu antenę na pasmo 5Ghz połączoną feederem z AP w środku budynku. Dzisiaj dostaje telefon że był u niej administrator bloku z pretensją że elewacja jest uszkodzona. Aby przeprowadzić kabel musiałem udrożnić istniejący już przewiert przy użyciu wiertarki, bo wcześniej został zaślepiony przy remoncie elewacji. Uszkodzenie miało by polegać na zrobieniu tej dziury oraz na odpadnięciu ok 3cm2 tynku dookoła otworu...

Nie wiem czy nie będę musiał skorzystać z tego ubezpieczenia, pytanie tylko czy w takij sytuacji będzie ono działać??