Zawody Dzień Dziecka 2024
VIII edycja zawodów w ramach Radioreaktywacji
Cześć

Z naszej strony zapraszamy do Wrocławia :-) poniżej treść ogłoszenia.

Klub SP6ZHP wraz z HOW Stanica zaprasza dzieci i młodzież wraz z opiekunami na dzień dziecka na Stanicy.
W programie:
1. Rejsy motorówka ORZEŁ -1 po Odrze oraz kajakami .
2. Przejażdżki psimi zaprzęgami .
3. Ognisko.
4. Zawody krótkofalarskie z okazji dnia dziecka do których zapraszamy wszystkie chętne dzieci.
5. Malowanie twarzy w wykonaniu naszej Klubowiczki Natalii 😊,.

Plan wydarzeń na ten dzień wygląda następująco.
Początek od godziny 10:00 do godzin popołudniowych - przejażdżki psimi zaprzęgami pod opieką Maszerów z Watachy Wilków Domowych.
Od godziny 12:00 rejsy po Odrze motorówka ORZEŁ-1 pod opieką sterników z Wrocławski Związek Drużyn "Stanica"
Od godziny 15:00 do godzin wieczornych ognisko, zapewniamy widelce do pieczenia kiełbasek oraz kawę i herbatę (same kiełbaski proszę sobie przynieść).
Od godzin południowych do wieczora będzie uruchomiona i ogólnie dostępna radiostacja klubowa SP6ZHP gdzie pod okiem naszych operatorów będzie można „pokręcić gałą” i spróbować zrobić łączność czyli QSO 😊,,
Od godziny 17:30 do 19:00 pod czujnym okiem Halinki SQ6PLH bierzemy z naszymi pociechami udział w zawodach krótkofalarskich z okazji Dnia Dziecka.
Tu możecie zobaczyć jak było rok temu 😊,.
Serdecznie zapraszamy 😊,,
Załoga klubu SP6ZHP