Znaki kontestowe z prefiksem SN -> kto ma szanse na jego utrzymanie.
I to nie jest przyczyna braku szkolenia, tylko zwykłego lenistwa

Tak samo jak łatwych egzaminów co jest faktem.

Sławek masz rację w tym co piszesz, ale są też tacy, co uczą się cały czas po egzaminach.
Mają kontakty ze starszymi Kolegami i otrzymują pomoc, czy to konstrukcyjna czy operatorską.

Armand - mam w swoich zasilaczach pomiar A i wiem jak to wygląda jak jest antena zestrojona a jak nie oczko

A co do dużych mocy to zawsze można znaleźć rozwiązanie dotyczące przydziału mocy.

Janku, ja w wielu momentach dochodzę do wniosku, że ta pomoc "starych wyjadaczy" nie jest możliwa z powodu bardzo banalnego. Żeby pomóc, musisz mieć co zaoferować. Własne braki najłatwiej zakrzyczeć, wskazując "młodych", jako źródło problemu...

Tomek - a jak już się okaże że młodzi szybciej kumaci i lepiej wyszkoleni np. w technice to dopiero zaczyna się jazda z podważaniem wiedzy i innymi docinkami.

Zawsze najłatwiej "młodego" sprowadzić do parteru, tylko że młodzi nie w ciemię bici teraz są.