Zrzutka.pl ->, Antena RADIORA GP-2040 KF 40m/20m
A z przechodzeniem przez pasy na wsi ? Leci ulicówka i.... co ma zrobić babcia przeganiająca krowy z pastwiska do obory ? Nie przechodzić bo nie ma pasów ??
A co z psami zamkniętymi w autach przy marketach ? Mają się ugotować ? Czasami trzeba np. wybić szybę w takim samochodzie by zrobić coś godnego pochwały i naśladowania.

Trzeba mieć zdrowy rozsądek. Przepisy prawa nie zawsze powinne być użyte.

Jak nie szanuję swoich nauczycieli ? Znasz Pan Bolesława Polaczkiewicza ? Zna, nie ? Taki grubszy Pan, łysy, bardzo sympatyczny Gość dobiegający 70-ątki.
To on był/jest moim GURU. :-)

Szanuję go za wiedzę jaką mi przekazał. Wprowadził mnie w arkana krótkofalarstwa i radioelektorniki.
To Kol. Bolesław jest moim wzorem. Zawsze miły, uśmiechnięty i z poczuciem muchomoru hihi... Ma ogromną wiedzę z zakresu radiotechniki szczególnie lampowej

Oooo....

Takich belfrów ja miłuję
Budowanie szacunku dla siebie to nie kindersztuba. Wzajemne zozumienie to płaszczyzna na której rośnie owy szacunek.
On szanuje mnie a ja Jego.