Zrzutka.pl ->, Antena RADIORA GP-2040 KF 40m/20m
Drogi SP8MRD i inni bywalcy tego forum.

Nikomu nie chciałem zaszkodzić. Myślałem, że robię dobrze w interesie tego domu. Nie znam motywów Kolegi z Werbkowic. 12km od Hrubieszowa. Wiem, że nieznajomość prawa szkodzi.....Razem z SP8ILF moglibyśmy robić fantastyczne rzeczy np. 18 kwietnia (dzień krótkofalowca) , jakiś zlot HAM-sów z zamojszczyzny. Ja jestem otwarty na wszelkie inicjatywy.

Nie znam się super na prawie, ale napisałem podanie do kierownik ŚDS Hrubieszów i Burmistrz miasta Hrubieszów o pozwolenie na zainstalowanie anteny KF. Objaśniłem im na czym polega te hobby i są na tak.

20.07.2023 mamy w ŚDS-ie turniej szachwowo-warcabowy o puchar Burmistrza. Wykorzystam tą okazję aby znaleźć poparcie w kwesti lokalowych, bo jest kawałek pomieszczenia na klub. Nie liczę na tłumy, a tak na 3-6 osób..... Może zrobię prezentację w jednej ze szkół podstawowych w Hrubku. Nie wiem. Sprzęt już jest. Czekam tylko na "błogosławieństwo" tych dwóch osob burmistrz (pod którym bezpośrednio podlega ośrodek) i kierownik. Xerowałem i złożyłem dzisiaj podania, załączniki :

- świadectwo A
- pozwolenie kat 1
- pozwolenie na "KITA"

Zobaczymy co czas pokaże :-)

Pozdrawiam wszystkich radiowych "wariatów"

73!