RENIFER 2023
Koleżanki i Koledzy

Otrzymaliśmy informacje, iż miejsca noclegowe w budynkach Ośrodka OSIR w Człuchowie (Kemping nr 80), gdzie będzie odbywał się RENIFER 2023 skończyły się (dostępne są już tylko miejsca pod namioty oraz kampery).
Jednak dla spóźnialskich, którzy nie mają namiotu lub kampera istnieje jeszcze możliwość zarezerwowania pokoi w hotelu DOM SPORTOWCA przy ul. Szkolnej 1 w Człuchowie (odległość od miejsca gdzie odbywa się RENIFER 2023 - 5 min. samochodem, 25 min. - pieszo).
W celu zarezerwowania noclegów w DOMU SPORTOWCA należy kontaktować się z OSIR Człuchów pod telefonem nr 48 59 834 25 53.

Miło nam również poinformować, iż dostaliśmy potwierdzenie udziału w naszym spotkaniu Kolegi Mariusza SQ6DG, dobrze Wam znanego konstruktora i wykonawcy anten, który przywiezie swoje konstrukcje antenowe. Zatem jeżeli potrzebujecie anten KF lub UKF to ostatni moment, aby umówić się z Mariuszem na dostawę anten specjalnie dla Was (to na wypadek, gdyby zabrakło tych które przywiezie ze sobą).

Będzie też możliwość testowania sprzętu łączności WOT, który specjalnie dla Was zostanie przygotowany do pracy w paśmie amatorskim. Sami będziecie mogli sprawdzić, co słychać w WOT 😉,

Nie zapomnijcie też zabrać ze sobą zalegających Wam części, urządzeń i osprzętu. Na RENIFERZE 2023 znajdziecie miejsce, gdzie będziecie mogli wystawić swoje dobra i podzielić się nimi z innymi (giełda), oczywiście z wykorzystaniem ekwiwalentów finansowych 😉,

Licząc na Waszą liczną obecność, już cieszymy się na spotkanie z każdym z Was.

Za organizatorów
Dariusz SP2HQY