Antysemicki wybryk SP9UO na posiedzeniu ZG PZK
Nie bądźcie obojętni
Chyba lepiej jednak wrócić do sedna wątku.

"Honorowo" (OH PZK) byłoby mimo wszystko i bez względu na prezesa, sekretarza, klub macierzysty, całe to forum "znienawidzone", ale w zgodzie z Ham spiritem, w ochronie sumienia, dobrego imienia swojego i związku wyrazić skruchę i przeprosić ...
Tylko główny bohater zapadł się pod ziemię, i nie wiadomo na co czeka. Każdemu może się zdarzyć chwila słabości, "przepalenie bezpieczników", ale niestety nie bez konsekwencji. Szkoda tylko, że cierpi na tym wizerunek "polskiego krótkofalowca".

Wracając do dostępnego nagrania, to jak tak ma wyglądać zarządzanie związkiem, to na pokoleniową zmianę i kontynuację w takim stylu nie ma co liczyć, związek raczej nie znajdzie chętnych. Najpierw trzeba by wykształcić podobnych sobie, a na to już chyba za późno. Można machać rękami i bronić tego co jest, tyle że pociąg dawno już odjechał ,)