Przemiennik z wyjściem na 145,800MHz
    sp9eno pisze:

HF1D pisze:

Przecież osobnicy tacy jak ja, ENO, SLU, HQJ, JMR i inni egzaminy zdali lata temu i nie grozi nam powtórka.
      Ale to właśnie w tym gronie jest najzacieklejszy opór.
      Komu chcecie zrobić krzywdę? Sobie? Nie. Macie licencje w szufladach. Działacie na szkodę tych ludzi którzy być może krótkofalowcami chcą zostać.
      Zamiast działać na rzecz usuwania barier, wznosicie mury.

Jurek,
    czy przypadkiem nie pomyliłeś mnie z kimś innym?
    eno

ENO przyjacielu,
za daleko poszedłem ze skrótem myślowym. Idąc Twoim tokiem myślenia wychodzi że ja też jestem przeciw.
Chodzi o to, że wymienionych i wielu innych ta sprawa nie powinna w ogóle obchodzić bo nas już nie dotyczy. Nie dotkną nas skutki tego o co toczymy walkę.
Natomiast Ci do których kieruję słowa "działacie na szkodę..." doskonale wiedzą o kogo chodzi.

Jeżeli poczułeś się urażony to przepraszam. Lubię czasami Cię kopnąć bardzo szczęśliwy, ale tu byłoby to nieusprawiedliwione.