Przemiennik z wyjściem na 145,800MHz
    sp6ryd pisze:

3. Ważność służb
    Urządzenia radiowe wykorzystujące częstotliwości w służbie pierwszej ważności:
    – są chronione przed szkodliwymi zakłóceniami ze strony urządzeń wykorzystujących
    częstotliwości w służbie drugiej ważności,
    częstotliwości w tej samej służbie lub w innych służbach pierwszej ważności, którym
    częstotliwości zostały przydzielone w późniejszym terminie.

Urządzenia radiowe wykorzystujące częstotliwości w służbie drugiej ważności:
    – nie podlegają ochronie przed szkodliwymi zakłóceniami ze strony urządzeń radiowych
    wykorzystujących częstotliwości w służbie pierwszej ważności,
    – są chronione przed szkodliwymi zakłóceniami ze strony urządzeń radiowych
    wykorzystujących częstotliwości w tej samej służbie lub w innych służbach drugiej
    ważności, którym częstotliwości zostały przydzielone w późniejszym terminie.

Ok, tu masz rację. Natomiast czy UKE wystawiło pozwolenie dla ISS? Czy w wykazie pozwoleń UKE widnieje pozwolenie dla ISS? Czy istnieje jakiś międzynarodowy system "synchronizacji" pozwoleń?