Uwaga na sklep ERcomER
To u nich kupiłem trochę sprzętu, w tym 891 (osobna sprawa związana tym radiem). Pad wyświetlacza bez uszkodzeń mechanicznych to typowa wada fabryczna, ale nikt nie pomógł mi w tej oczywistej sprawie, wręcz przeciwnie, słyszałem tylko że mam wysłać do serwisu na własny koszt. Oni mogą to przyjąć ale zajmie dodatkowo trzy tygodnie i najprawdopodobniej takiego uszkodzenia nie ujmą w gwarancji. A ja nie należę do ludzi, którzy się chcą wykłócać, olałem te kilkaset PLN, które wtedy nie miały dla mnie aż takiego znaczenia. Niesmak pozostał.

Niedobrze. O ile awarie związane z nadawaniem czy odbiorem można zrzucić na klienta bo może być lamusem to oczywiste wady interfejsu obsługi to problem sprzedawcy i producenta.
Nie dajcie się .uchać w .upę wesoły