Uwaga na sklep ERcomER
To u nich kupiłem trochę sprzętu, w tym 891 (osobna sprawa związana tym radiem). Pad wyświetlacza bez uszkodzeń mechanicznych to typowa wada fabryczna, ale nikt nie pomógł mi w tej oczywistej sprawie, wręcz przeciwnie, słyszałem tylko że mam wysłać do serwisu na własny koszt. Oni mogą to przyjąć ale zajmie dodatkowo trzy tygodnie i najprawdopodobniej takiego uszkodzenia nie ujmą w gwarancji. A ja nie należę do ludzi, którzy się chcą wykłócać, olałem te kilkaset PLN, które wtedy nie miały dla mnie aż takiego znaczenia. Niesmak pozostał.
Jedyny plus to fakt, że autoskrzynki CG3000 serwisują lokalnie, zatem można u nich dołożyć przełącznik antenowy i drugie wyjście bez utraty gwarancji producenta. Gdybym kupował CG3000, kupiłbym tam - ale tylko i wyłącznie z tego powodu.