[Humor] Mój stary jest krótkofalowcem
Taki mały projekt z przymrużeniem oka
    SP8TDX pisze:

To była Kolego odmiana żartu - tzw. PSIKUS.

Z założenia więc musiała być ofiara takiego żartu.

Wyobraź sobie, że później i ofiara i pozostali mieli z tego wiele radości i mieli co wspominać.

Ale SLU już o wspólnej radości nie napisał, więc oczywiście wyobrazić to sobie można.
Tylko logika podpowiada, że po prostu zrobili z Czechów wała i mieli z tego radochę.

SP8TDX pisze:

W dzisiejszych czasach młodzież, zwłaszcza ta która liznęła odrobine informatyki,
    pada ze śmiechu jak ktoś zrobi błąd w adresie albo nie zachowuje tzw. netykiety.

Za to, co jest co najmniej dziwne, rażące byki ortograficzne tłumaczą dysortografią pan zielony

Trochę szkoda młodego pokolenia bo jest uboższe w sytuacje, wspomnienia i doświadczenia odrobinę starszych.

Dysortografia, to fatalna przypadłość, ale na szczęście młodzi są tego świadomi.
Rzadko też rżą z osób tym dotkniętych.Ty gdybyś miał w rodzinie taki przypadek, to pewnie też byś zębów nie suszył.
Choć pewien nie jestem.
eno

ps.1. Co to jest dysortografia

Dysortografia jest zaburzeniem, utrudniającym naukę pisania. Osoby cierpiące na dysortografię piszą wyrazy z błędami ortograficznymi, pomimo doskonałej znajomości zasad ortografii. Przyczyną są zakłócenia percepcji słuchowej i wzrokowej. Dysortografia najczęściej objawia się w dzieciństwie, kiedy rozpoczyna się nauka pisania. Dziecko myli litery w słowach albo je opuszcza w pisowni. Może także dochodzić do sytuacji, w których pisze łącznie przyimki z rzeczownikami. Trudności sprawiają także litery, które wyglądają podobnie oraz mają podobne brzmienie. Badanie diagnostyczne w kierunku dysortografii przeprowadza się w poradni psychologiczno-pedagogicznej, wynik potwierdza zaświadczenie, które należy okazać w szkole.