Pomiar lamp 811A według PA0FRI - uszkodzona / zużyta lampa ?
    PiotrZek... pisze:

Przetestowałem dwa zestawy. Ten co jest we wzmacniaczu, oraz drugi zakupiony na Ukrainie, lampy są nowe ale leżały długi czas. Wygrzałem każdą z lamp (tych Ukraińskich) po 12 godzin. Dokonałem następnie pomiarów. Napięcie żarzenia ustawiłem na 6.3V a na anodę podałem 35V.
    ...

Te pomiary nic nie znaczą!
Układ przez Ciebie zastosowany służy do rekondycjonowania zleżałych lamp, tj głównie ew. przywrócenia utraconej próżni, odtrucia katody i w ostateczności sprawdzenia emisyjności katod lamp.
Porównania parametrów lamp - głównie chodzi o prąd spoczynkowy Iao, dokonuje się (po czynnościach których własnie dokonałeś) w warunkach znamionowych tj takich w jakich pracuje lampa we wzmacniaczu.
Btw. otworzyłeś onegdaj wątek dotyczący tematu j/w. Bądź więc łaskaw czytać wnikliwiej wpisy w poprzednim, przynajmniej nie uszkodzisz lamp.