Problem z IC-7610.
    sq5nww pisze:

SQ3DQ pisze:

Jest nawet w TME, to popularny model.

To w czym masz problem, odwaga + umiejętności? jak tak to spróbuj w serwisie komputerowym, czynność wymiany przekaźnika jest dość prosta i nie powinna im zająć dużo czasu. Tylko musisz kupić przekaźnik.

Chyba żartujesz. Serwisie komputerowym? Mam dać swoje radio jakimś dzieciakom, które widzą to pierwszy raz na oczy? A czym mam to sam polutować? Pistoletówką, czy mam specjalnie w tym celu kupić stację lutowniczą? Wiara niektórych kolegów we własne umiejętności mnie zaskakuje, ja potrafię się przyznać do tego, że czegoś nie umiem lub mogę zrobić więcej szkody niż pożytku.

Dzięki za podpowiedź, zapisuję. Na razie problem się nie powtórzył, ale to kwestia czasu. Swoją drogą, kilku użytkowników na facebookowej grupie też narzeka na ten problem, ale nikt nie chce napisać, czy coś z tym robił.