3Y0J Bouvet 2023
    SP5WA pisze:

3z9dx pisze:

A w logu aż lub tylko 3 operatorów expedycji...3y0j
      Czyli jednak można się było dowolac lol to już jest dziadostwo do potęgi N
      Adrian (KO8SCA) Otis (NP4G) i Pete (N0FW)

Dziadostwo do potęgi n czy też n+1 to już jest historia i post contest mode. Można narzekać, psy wieszać lub cieszyć się jeśli ktoś zaliczył.
    A co się dzieje z 3Y0I? Gdzie zdryfowała ekspedycja buńczucznie zapowiadana w marcu 2022?
    cyt: "Nevertheless, we do not even think about cancelling our plans to activate Bouvet Island – no way! Moreover – we plan to activate the island this season (2022).

Buńczucznie? Zdryfowala? Wyskakuj z miliona złotych i Cie zabierzmy!?
co Ty na to? My wykładamy 99% z własnej kieszeni na Bouvet a na inne wyprawy w 100%.
Już 1 milion wyszedł przez komin w Atlantic Tuna w pechowym 2019 roku
Oczywiście że plany nie umarły, ale czasem wydaje mi się, że niektórzy mylą wyjazd z radiem na działkę z wyprawą na 54 stopień południowy