SPDX Contest 2022 Odwołany
    SP5ADX pisze:

Andrzej.... ale po co rozpoczynasz zbędną dyskusję na już zamkniętym temacie?
    Co się komu wydaje jest mało istotne, bajki o podleganiu i tą całą ideologię szerzoną przez szkodnika i oszusta powielasz. ONZ-ty mają głęboko gdzieś zarówno krótkofalowca ruskiego punktowanego na zero jak i mordowanych niewinnych cywili. Dobrze, że ktoś ma jaja i potrafi powiedzieć NIE! Poprzednik puścił bąka i tyle było z zawodów.
    Zajmij się promocją zawodów i polskiego krótkofalarstwa a nie marnujesz czas na zbędne dyskusje.
    Regulamin jest jasny, kto chce ten weźmie udział w zawodach.
    Nie ma takiego co by wszystkim dogodził.

Myślę tak samo, dzięki Radku - Prezesie SPDX Klubu.
Dziękuję za zdecydowaną decyzję wprowadzenia zmian Regulaminowych i życzę dystansu do niektórych "zaczepnych granatów", dla których szkoda marnować czas i energię.
    SO9W pisze:

PS. Dla mniej kumatych, wszystkie powyższe pytania są retoryczne, błagam - nie odpowiadajcie aniołek

Jak dla mnie wyraziłeś się jasno i zgadzasz się, by ten temat z 2022 r. wreszcie zamknąć.
Błagam, nie pisz, nie odpowiadaj. aniołek
Adminie czyń swoją powinność. bardzo szczęśliwy