Ciężkie życie PZK
wszystko o PZK, dobrze i źle
    SP2LIG pisze:

SP6OUJ. pisze:

Canis, kiedyś w milicji pozyskiwano informatorów.
      Popytaj marudy, był kandydatem na TW, pewnie doświadczenie ma. Sam pozyskujący, to były milicjant. Wszystko się układa, razem z PRLem.

gruby, głupim i złośliwym byłeś o zawsze, bo tylko totalny głupek może takie brednie wypisywać. Ten wpis totalnie o tym świadczy, za takie wpisy być może ktoś ci grubego ryja oklepie.
    Napisz kim ty byłeś skoro masz taką wiedzę kto był milicjantem lub tw ???????? twoja "wiedza" jest "powalająca". To że jesteś woźnym sądowym to już jest wszystkim wiadomo.

Grek, ja sobie nie przypominam abyśmy się znali osobiście.
Raczej sobie nie przypominam abyśmy nawet się kiedyś spotkali. Może jak TDX jesteś po szkole Wynalazków? Dosłużyłeś się w marynarce majtka?
Chyba raczej tak, TW Majtka.
Nie grzeszysz inteligencją i się temu nie dziwię. Wystarczy poczytać wpisy tu na forum, aby sobie wyrobić zdanie.
Masz tak ubogi zasób słów, że zapewne na szkołę rzucałeś kamieniami?

Już ci kiedyś pisałem, bierz gruchę w łapę i nadawaj. Może będzie jakieś otwarcie na 11m?